Cravee håller maten fräsch och väl uppdelad, med flera separata fack som gör den enkel att förvara och ta med. Den är kompakt men rymlig och passar perfekt i väskor, ryggsäckar eller lunchpåsar, vilket gör den idealisk för skola, arbete, picknick eller resor. Huvudfacket rymmer 900 ml, medan de två mindre facken rymmer 275 ml vardera. Den innehåller även en plastburk på 150 ml för såser, dressingar eller snacks.
0,90 kg
| Antal | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 136,00 | 130,00 | 126,00 | 124,00 |
| Artikelnummer | 11329080 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtryck | 0,90 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PP plast |
| Storlek | 21,9 x 7,6 x 18,6 cm |
| Förpackning | 48st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 39x67x63cm |
| GTIN / EAN | 8713159573807 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2456 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |