Ceibo avtagbart telefonställ är tillverkat av ansvarsfullt tillskaffad bambu. Stativet har en praktisk fördjupning för en kabelanslutning, vilket gör det enkelt att ladda samtidigt som enheten hålls säkert på plats.
0,18 kg
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,40 | 19,00 | 18,60 | 18,00 |
| Artikelnummer | 10460571 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtryck | 0,18 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | FSC-certifierad bambu |
| Storlek | 14 x 0,7 x 8 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 27x36x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159683650 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |