Denna kompakta snabbladdare på 65 W för resor har avancerad GaN Ultra-teknik, vilket gör den 57 % mindre än tidigare modeller samtidigt som den är tillräckligt kraftfull för att snabbladda bärbara datorer, surfplattor och smartphones via 65 W USB-C PD-porten. En 27 W USB-A QC 4.0-port gör att du kan ladda tillbehör samtidigt (45 W + 12 W vid samtidig användning). Paketet innehåller utbytbara US-, UK-, EU- och AU/NZ-kontakter, en 1 meter lång 100 W USB-C PD-kabel samt ett praktiskt resefodral, vilket gör den idealisk för användning över hela världen. Med 6-lagers säkerhetsskydd och ett hölje tillverkat av 97 % återvunnen plast ger den säker, hållbar och tillförlitlig laddning var du än reser.
4,70 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 486,00 | 472,00 | 458,00 |
| Artikelnummer | 12460090 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtryck | 4,70 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 97% GRS-certifierad återvunnen plast och 3% ABS plast |
| Storlek | 4,5 x 12,6 x 45,2 cm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 4,92kg |
| Förpackning | 35x33x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159772620 |
| GPSR-Information | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 79 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |