Kulspetspennan Nash i återvunnen plast med klickfunktion har en elegant kurvig design med en transparent färgad pennkropp med kromade detaljer och ett mjukt grepp i matchande färg för bekvämt skrivande. Den är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast, vilket bidrar till att minska användningen av jungfruliga material samtidigt som hållbarheten bibehålls. En rABS-logotyp finns på baksidan som visar att produkten innehåller återvunnet material. Bläckfärg: Blå. NIB-storlek: 1,0 mm. Skrivlängd: 1000 meter.
0,02 kg
| Artikelnummer | 10645390 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 48 |
| CO2-avtryck | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 1,3cm |
| Storlek | 13,9 x Ø 1,3 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5kg |
| Förpackning | 53x16x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159754206 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | RCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 197540 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |