Enkelväggig vattenflaska med elegant design, tillverkad av helt återvinningsbart material. Har ett säkert skruvlock och en volymkapacitet på 850 ml. Tillverkad i Storbritannien och förpackad i en återvunnen PE-plastpåse. Blanda och matcha färger för att skapa din perfekta färgflaska. BPA-fri.
0,38 kg
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 68,00 | 57,00 | 55,00 | 54,00 |
| Artikelnummer | 21043011 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtryck | 0,38 kg |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | PET plast, PP plast |
| Diameter | 7,35cm |
| Storlek | 22,9 x Ø 7,35 cm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 6,3kg |
| Vikt | 5,98kg |
| Förpackning | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159382881 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |