Sportflaska med enkelvägg och ergonomisk utformning. Flaskan är tillverkad i det hållbara och BPA-fria materialet Tritan. Spillsäkert och uppfällbart lock. Volymkapacitet 650 ml. Mixa och matcha färger för att skapa den perfekta flaskan. Tillverkad i Europa. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. EN12875-1-kompatibel och diskmaskinssäker.
0,89 kg
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 72,00 | 60,00 | 58,00 | 57,00 |
| Artikelnummer | 21043600 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtryck | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Eastman Tritan? |
| Diameter | 7,35cm |
| Storlek | 22,1 x Ø 7,35 cm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 6,3kg |
| Vikt | 5,98kg |
| Förpackning | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159564089 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |