Arbetsbyxa i lång modell med färgkombinationer. Bekvämt och justerbart tyg. Elastiskt midjeband baktill. Kontrasterande bälteshällor, flikar, veck och kanter. Två fickor framtill. Två veckade sidofickor med lock och kardborreknäppning. Två bakfickor med lock och kardborreknäppning.
3,71 kg
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 270,00 | 260,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 38 | |
| 40 | |
| 42 | |
| 44 | |
| 46 | |
| 48 | |
| 60 | |
| 50 | |
| 52 | |
| 54 | |
| 56 | |
| 58 |
Svart
| Artikelnummer | r8408d9 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Woven twill av Polyester Bomull Elastan, 250 g/m2 |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 43x33x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159758921 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 38 | 49 |
| 40 | 100 |
| 42 | 150 |
| 44 | 200 |
| 46 | 150 |
| 48 | 100 |
| 50 | 99 |
| 52 | 50 |
| 54 | 49 |
| 56 | 25 |
| 58 | 25 |
| 60 | 25 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |