Kortärmad T-shirt i färgkombinationsdesign. Rundhalsad med kontrastfärgade täckta innersömmar. Sidosömmar. Kontrasterande axlar och detaljer.
3,71 kg
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 96,00 | 94,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Bly
| Artikelnummer | r8411e6 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Single jersey av Bomull Polyester, 160 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 36x57x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159759881 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 50 |
| M | 199 |
| L | 247 |
| XL | 147 |
| 2XL | 98 |
| 3XL | 49 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |