Den återvunna tvåfärgade tygväskan Reclaim är tillverkad av 100 % återvunna GRS-material på utsidan och har en sned ficka på framsidan och ett huvudfack med dragkedja. Ett utmärkt alternativ till plastpåsar. Handtagets längd är 25 cm. Bärkraft upp till 10 kg.
1,45 kg
| Antal | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 | 86,00 | 84,00 |
| Artikelnummer | 12065790 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtryck | 1,45 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av GRS-certifierad återvunnen polyester |
| Storlek | 45 x 33 x 13 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10kg |
| Förpackning | 35x49x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159586401 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | GRSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 0 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |