Vadderad jacka med fast huva. Dragkedja fram som täcks av en knäppning. Hakskydd. Två sidofickor med dragkedja. Elastiska muddar.
3,19 kg
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 460,00 | 450,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 4 | |
| 6 | |
| 8 | |
| 10 | |
| 12 |
Röd
| Artikelnummer | k50758k |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 3,19 kg |
| Modell | Kids |
| Ursprungsland | MYANMAR |
| Material | Taft av 100% Polyester, Lining, av 100% Polyester, Padding/filling, av 100% Polyester |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 6kg |
| Förpackning | 32x46x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159685135 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 4 | 6 |
| 6 | 9 |
| 8 | 9 |
| 10 | 10 |
| 12 | 7 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |